gizlilik politikası

  • http://blanchardliderligi.com Bu Gizlilik Politikası, bize verdiğiniz bilgilerin blanchardliderligi.com tarafından ne şekilde kullanılıp korunduğunu anlamanız amacıyla hazırlanmıştır. blanchardliderligi.com, verdiğiniz bilgileri genel olarak istatistiksel veriler elde etmek amacıyla kullanmaktadır.
  • blanchardliderligi.com ‘a üye olan kullanıcıların talep edilen tüm kişisel bilgileri kesin güvenlik ve gizlilik standartları içerisinde korunmaktadır. Bu bilgiler, üye onayı olmaksızın kesinlikle üçüncü sahıslarla paylaşılmayacaktır.
  • blanchardliderligi.com, yorumlarınızda ve iletişim için kullandığınız e-mail adresinizi kesinlikle istenmeyen mail gönderimi yapmak için kullanmayacaktır.
  • blanchardliderligi.com, yazılara ve ya yorumlara e-mailiniz ile abone olmuş iseniz Gizlilik Politikasına aykırı olamayacak şekilde bildirici mailler gönderilebilir.blanchardliderligi.com, gerekli görüldüğünde işbu Gizlilik Politikasının hükümlerini değiştirme hakkını saklı tutmaktadır. Yapılan değişiklikleri yine bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.
  • blanchardliderligi.com‘u kullanarak ve yorum yaparak, Gizlilik Politikasını kabul ettiğinizi ifade etmiş olursunuz. Gizlilik Politikası ile ilgili sorularınızı iletişim kısmındaki mailden bizlere iletebilirsiniz.