kullanım şartları

blanchardliderligi.com Blanchard International Türkiye’nin blog sayfasıdır.
Bu sitenin içerdiği tüm bilgilerin telif hakkı Blanchard International Türkiye’ye aittir ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve ilgili uluslararası mevzuat kapsamında hukuki koruma altındadır. Site içeriğinin izinsiz olarak topluca indirilmesi, kaydedilmesi, çoğaltılması, işlenmesi ve yayınlanması ve bunlara teşebbüs edilmesi yasaktır. Blanchard International Türkiye, bu gibi faaliyetlerde bulunduğunu tespit ettiği Kullanıcılar aleyhine yasal işlem başlatma hakkına sahiptir.
blanchardliderligi.com‘da yazılara yaptığınız yorumlar gibi interaktif sistemlerini kullanarak siteye gönderdiğiniz ve eklediğiniz içeriğin telif haklarının size ait olduğu varsayılmaktadır. Hukuken geçerli oldukları ve üçüncü şahısların haklarını ihlal etmedikleri sürece, bu haklarınız üzerinde dilediğiniz şekilde tasarrufta bulunma hakkınız ortadan kalkmamaktadır. Ancak, bu siteyi kullanarak, Blanchard International Türkiye’ye, söz konusu içeriği derleme, işleme, yayınlama ve pazarlama hakkını, süresiz ve gayri münhasır olarak vermektesiniz.
Sitenin işlemez hale gelmesini, ciddi ölçüde yavaşlamasını veya yazılım ve donanım sistemlerinin zarar görmesini amaçlayan her türlü davranış ve işlem yasaktır. Otomatik programlar kullanılarak çok  üyelik kaydı yapılması veya otomatik yöntemlerle siteye çok sayıda bilgi gönderilmesi de bu yasağa dahildir. blanchardliderligi.com, bu gibi faaliyetlerde bulunduğunu tespit ettiği Kullanıcıların siteye erişimini engelleme ve yasal işlem başlatma hakkına sahiptir.
Kullanıcılar, sitenin sunduğu çeşitli hizmetleri kullanırken, genel ahlaka, yürürlükteki tüm yasa ve yönetmeliklere ve ilgili uluslararası mevzuata uymakla yükümlüdür. Kullanıcı adınız da dahil olmak üzere sitemize gönderdiğiniz tüm bilgiler, sitemizde yaptığınız tüm yorumlar, genel ahlaka ve söz konusu yasa ve yönetmeliklere uygun olmak zorundadır. Sitemize gönderdiğiniz bilgilerin genel ahlaka ve kanunlara aykırı olması nedeniyle Blanchard International Türkiye hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk kabul etmemektedir ve bu durumdan doğabilecek her türlü hukuki ve cezai sorumluluk münhasıran Kullanıcıya ait olacaktır. Bu konuyla ilgili blanchardliderligi.com un uğrayacağı her türlü hukuki ve cezai takipten dolayı zararları kullanıcı karşılamak zorundadır.
blanchardliderligi.com, başvuru kaynakları ve diğer çeşitli bilgi kaynakları yayınlayan bir sitedir. Sitenin iletişim kanallarının amacı, Çalışanların gelişimine,açık iletişim ve işbirliğinin önemine inanan, liderliklerinde çıtayı yükseltmek isteyen birey ve kurumlara, bu konuda fark yaratmalarına destek olmaktır. Kullanıcının bu iletişim kanallarını amacı dışında (ve özellikle reklam amacıyla veya hakaret içeren şekilde) kullanması halinde, Blanchard International Türkiye, Kullanıcının siteye erişimini engelleme, Kullanıcı aleyhine yasal işlem başlatma ve sitenin amacı dışına çıkan ilgili içeriği yayından kaldırma hakkına sahiptir.