hakkında

The Ken Blanchard Companies (KBC) verimlilik, performans ve liderlik üzerine 30 yılı aşkın bir süredir  etkin çözümler sunan bir dünya şirketidir. Beş kıtada otuzu aşkın ülkede Blanchard International adı altında temsil edilmektedir.
1979 yılında kurulan The Ken Blanchard Companies’in Türkiye’deki tek yetkili temsilcisi ve çözüm ortağı olan Blanchard International Türkiye olarak amacımız, insanların hayatında fark yaratmak, iş yerinde insan değerini vurgulayarak, etkinlik ve verimliliğini arttırmak ve organizasyonel mükemmelliğe ulaşmalarını desteklemektir. Temel uzmanlık alanlarımız olan liderlik, takım etkinliği ve kurumsal değişime odaklı çözümler üzerine hizmetler sunmaktayız.
Blanchardliderligi.com Blanchard  International Türkiye’nin Resmi Blog’unda buluşmak üzere  bireysel gelişime yönelik, güncel ve geleceğe yönelik makaleler, araştırma sonuçları ve tartışmalar için tüm profesyonelleri aramıza bekliyoruz. Amacımız çalışanların gelişimine, açık iletişim ve işbirliğinin önemine inanan, liderliklerinde çıtayı yükseltmek isteyen birey ve kurumlara, bu konuda fark yaratmalarına destek olmaktır.